2 644 Грн.
В наличии

Програматор 091 FLRFv2 це поліпшена версія флагманської моделі 091FLRF від іменитої компанії Salus Controls. За довгі роки існування покупці відзначають високу якість виготовлення, вдалий дизайн і безвідмовну роботу, що робить термостат Salus 091FLRFv2 дуже популярним. Але найголовніше - використання програматора знижує витрати на опалення в середньому на 30% за рахунок оптимізації роботи котла. Також потрібно відзначити підвищення рівня комфорту і продовження ресурсу роботи котельного обладнання.

Підключити регулятор можливо практично до будь-якого котла. Всі сучасні котли оснащені клемами для підключення кімнатного термостата. Потрібно лише з'єднати приймач термостата з клемами на котлі 2-х жильним проводом (поставляється в комплекті до 091FLRFv2). Можна довірити монтаж фахівцям або здійснити самостійно, слідуючи інструкціям. У комплекті поставки термостата є всі необхідні з'єднувальні дроти та елементи живлення.

Комутаційна здатність приймача RXRT510, яким оснащена дана модель, дозволяє управляти не тільки безпотенційними (сухими) контактами реле, а й ланцюгом від 0 до 230 Вольт з навантаженням до 3,5 кВт. Також до программатору є можливість підключити в будь-якій кількості додаткові приймачі, бездротові розетки SPE868 або бездротові реле SR868. В такому випадку контролер буде управляти синхронно всіма виконавчими пристроями. Це буде дуже до речі, якщо у вас опалення на базі керамічних електрообігрівачів, або треба керувати декількома пристроями одночасно.

Живлення 2 х батареі АА
Максимальне навантаження 16 А
Режим роботи Програмований
Способ управления Бездротовий
Гарантія 5 років

Ще не було питань.