Двожильний нагрівальний кабель IN-THERM 170 Вт (ADSV 20 Вт/м)

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Діаметр:
  4 мм
 • Довжина кабелю в секції:
  8 метрів
 • Кількість жил:
  двожильний
 • Країна виробник:
  Чехія
 • Максимальна робоча температура:
  60-70 °С
 • Питома потужність:
  20 Вт/метр
 • Площа укладання:
  от 0.8 до 1,3 м²
 • Потужність секції:
  170 Вт
 • Призначення:
  у цементну стяжку або в клейовий шар
 • Гарантія:
  15 років з моменту продажу
 • Показати всі характеристики
782 Грн.
В наличии

Кабель для теплої підлоги in-Therm від чеського виробника «Fenix» - це простий і швидкий спосіб обігріву житлових і виробничих приміщень.  Особливо незамінний кабель для нагріву підлоги ванної кімнати, лоджії, хамам, в умовах підвищеної вологості.

Прямий електричний нагрів стяжки або керамічної плитки, рівномірно прогріває поверхню підлоги, акумулюючи тепло.  «М'яке» тепло розподіляється в приміщенні рівномірно знизу-вгору, не пересушує повітря і мінімізує тепловтрати.

Конструкція

Кабель складається з двох струмопровідних жил.  Внутрішня ізоляція виконана з фторопласта, стійкого до перегрівів і перепадів напруги.  Металевий екран, забезпечує захист від механічних пошкоджень і електромагнітного фону.  Секція оснащена «холодним» кінцем для підключення до терморегулятора.  З'єднання ізольовані термостойкими клейовими муфтами.  Кабель повністю готовий до монтажу.

Переваги

 •  знижує ймовірність утворення протягів
 •  прихований в стяжці і не має видимих ​​елементів, безпечний
 •  не піднімає пил і не пересушує повітря
 •  можливість обігріву окремих зон (кухня, ванна, коридор) будь-якої конфігурації
 •  створює комфортний мікроклімат в нижніх шарах повітря
 •  невеликий діаметр, дозволяє розмістити кабель безпосередньо в клейовий шар під керамічну плитку
 •  відсутність електромагнітного поля, завдяки двожильний екранованої конструкції

Перед тим як купити відповідну секцію кабелю, що гріє, уточніть планований крок укладання або необхідну потужність на м² підлоги.  У таблиці нижче вказані параметри окремих секцій.  Як правильно підібрати і змонтувати кабель для теплої підлоги, ми розповімо на вкладці "Основні правила монтажу".
 

Асортимент секцій гріючого кабеля для теплої підлоги Intherm

Потужність секції Довжина секції Опір Крок укладання 140 мм
(Р=143 Вт/м²)
Крок укладання 120 мм
(Р=167 Вт/м²)
Крок укладання 100 мм
(Р=200 Вт/м²)
Вт м Ом Площа укладання, м² (гріюча площа)
170 8 310 1,1 1 0,8
270 14 196 2,0 1,7 1,4
350 17 152 2,4 2,0 1,7
460 22 115 3,1 2,6 2,2
550 27 97 3,8 3,2 2,7
640 32 82 4,5 3,8 3,2
720 36 74 5,0 4,3 3,6
870 44 61 6,2 5,3 4,4
1080 53 49 7,4 6,4 5,3
1300 64 41 9,0 7,7 6,4
1580 79 33 11,1 9,5 7,9
1850 92 29 12,9 11 9,2
2330 116 23 16,2 13,9 11,6
2790 139 19 19,5 16,7 13,9

Термін служби теплої підлоги дорівнює терміну служби стяжки або підлогового покриття.  Тому краще за все довірити роботу професіоналам.  Але якщо слідувати інструкціям вище і не допустити помилок при монтажі, можна легко змонтувати теплу підлогу своїми руками.  В такому випадку, збережіть пам'ятку.

 1. Складіть схему укладання.  Додатково зробіть фотографію розкладеного кабелю перед заливкою.
 2. Якщо ви помилилися при розрахунках довжини секції, ні в якому разі не ріжте кабель.  При зміні довжини, неминуче зміниться температура нагріву.  Краще відрегулюйте цей момент за рахунок скорочення кроку укладання (хв. 4-5 см.) або збільщіть гріючу площу, якщо це можливо.
 3. Для монтажу датчика використовуйте тільки спеціальну посилену гофру або метало-пластикову трубу.  Інакше є ймовірність залома гофри при облаштуванні стяжки.  Після чого неможливо буде вставити датчик на місце.
 4. Повітря - ворог кабелю, що гріє.  Ретельно стежте, щоб стяжка розподілялася рівномірно, без утворення міхурів і відкритих ділянок кабелю.
 5. Не перевіряйте кабель на нагрівання до повного висихання масиву.  Перевірку здійснюйте тільки шляхом заміру опору до і після заливки.
 6. Уникайте контакту кабелю з теплоізоляцією.  Це призведе до швидкого виходу з ладу гріючий секції.
 7. Не ставте датчик температури близько від краю.  Відстань має бути не менше 0,5 - 1 метра від стіни.

Якщо монтаж буде проведений за всіма правилами , система теплої підлоги прослужить довгі роки і забезпечить затишок і комфорт у Вашому домі! Нижче детальна інструкція з укладання теплої підлоги.

Підготовчі роботи

Перед укладанням теплої підлоги, переконайтеся що є запас висоти від 2 до 10 см. До дверних пройомів, для облаштування конструкції.  Ретельно продумайте форму і розміри гріючих зон.  Вони повинні бути відкриті, без меблів, тренажерів або побутової техніки.  Все це може порушити тепловіддачу і привести до перегріву кабелю.  Зазвичай електрична тепла підлога, виконує функцію допоміжного або «комфортного» обігріву.  Рекомендуємо укладати кабель в місцях з підвищеною вологістю, або під покриття з керамічної плитки, керамограниту, мармуру і т.п.  У побуті, найчастіше, тепла підлога актуальна у ванній кімнаті, санвузлі, передпокої, кухні або на лоджії.
Так як кабель може нагріватися до 70 ° С, обов'язково використовуйте терморегулятор з датчиком підлоги.  Він не тільки обмежує температуру нагрівання до комфортної + 40 ° C, а й дозволить підтримувати необхідну температуру за заданим розкладом на тиждень, що істотно знижує споживання електроенергії.  Процес монтажу рекомендуємо розбити на кілька етапів.

 

Підготовка поверхні та розрахунок матеріалів

Демонтуйте старе підлогове покриття, перевірте поверхню на наявність дефектів і нерівностей.  Перепади більш ніж 10-15 мм, повинні бути видалені. Якщо плануєте хорошу теплоізоляцію підлоги або квартира розташована над опалювальним приміщенням, досить укласти кабель з кроком 12-14 см. (150-170 Вт / м²).  У приватному будинку або в приміщенні на першому поверсі - від 8 до 10 см. Не забувайте про відступи від стін і меблів не менше 10 см. Знаючи площу гріючих зон, підібрати довжину секції кабелю можна по таблиці.
Також для однієї зони вам знадобляться:

 

 • монтажна стрічка ≈ з розрахунку 3 метри на 1 м² або армована сітка
 • спеціальна гофра Ø10 мм.  для датчика підлоги або метало-пластикова трубка - 3 метри
 • терморегулятор з датчиком підлоги
 • теплоізоляційна мастика або екструдований полістирол

Етапи монтажа електричної теплої підлоги

Карта розкладки

Обов'язково намалюйте детальну схему розташування кабелю, враховуючи крок витків, глибину залягання, відступи від стін.  Прорисуйте місце установки датчика підлоги.  Адже дуже часто при установці додаткового устаткування або конструкцій, відбувається пошкодження кабелю.  Цього можна уникнути, маючи схему розкладки системи.  Підготовчі роботи позаду, можна починати монтаж системи.

Теплоізоляція

В першу чергу, потрібно виключити втрати тепла під стяжкою.  Для цього можна використовувати екструдований пінополістирол, товщиною не менше 20 мм.  або теплоізоляційну мастику.  При товщині шару 3-4 мм., Матеріал забезпечить теплоізоляцію на рівні полістиролу 20 мм., При цьому заощадить дорогоцінні сантиметри.

Укладання кабелю

Кабель монтують на спеціальну металеву стрічку, з фіксаторами для дотримання потрібного відстані між витками.  Це дуже важливо для рівномірного прогрівання підлоги.  Можна використовувати металеву сітку, закріпивши кабель за допомогою нейлонових стяжок.  Категорично не рекомендується укладати кабель безпосередньо на утеплювач.  У цьому випадку порушується знімання з ізоляції і перегрів неминучий.  Відокремте теплоізоляцію чорновим шаром стяжки ≈2 см. У випадку з сіткою - трохи піднімаємо її, для створення простору між теплоізоляцією і кабелем.
Чи не розтягуйте і не придавлюйте кабель в процесі монтажу.  Це може змінити опір жили, відповідно і температуру нагрівання кабелю.


Стартовий контроль опору та установка регулятора

Після укладання кабелю, перевірте щоб значення фактичного опіру збігалося з паспортними даними.  Допустиме відхилення не більше 10%.

Терморегулятор - обов'язковий і дуже важливий елемент системи.  Складається з датчика температури підлоги і контролера.  Монтаж термостата для теплої підлоги здійснюється в підрозетник.  Перед установкою проконтролюйте, щоб глибина підрозетника відповідала посадкової частини термостата.  Правильне місце установки терморегулятора - це приблизно 1,5 метра від підлоги, для зручності використання і контролю даних.
Датчик температури підлоги - це провід, на кінці якого розташований сенсор, що фіксує температуру.  Прокладка датчика здійснюється від термостата в гріючий масив перекриття на відстані мінімум 0,5 метра від стіни в заздалегідь зроблену штробу.  Дуже важливо, щоб сенсор датчика розташовувався між витками кабелю.  Інакше він буде вимірювати температуру кабелю, і система буде працювати некоректно.  Не забудьте попередньо заглушити кінець трубки, щоб уникнути цементування датчика.  Він повинен вільно рухатися, на випадок заміни термостата або датчика в майбутньому.


Заливаємо стяжку або клеїмо плитку

При заливці стяжки або кладці плитки потрібно пам'ятати про декілька речей.  Дуже важливо не допустити утворення повітря в цементному стягуванні або плитковому клеї.  Ізоляція повинна віддавати тепло в масив, інакше буде перегріватися.  Також будьте обережні при монтажі, щоб на змістити крок укладання або не пошкодити кабель.

Фінальний контроль опіру

Після завершення всіх робіт, заміряйте опір кабелю, опір повинен відповідати заводським даними.  Ні в якому разі не включайте нагрів до повного застигання масиву.  Справа в тому, що при достроковому прогріванні, відбувається активне випаровування залишків вологи і є ризик розлому стяжки або підриву плитки.  Процес застигання сильно залежить від умов і матеріалів.  Ознайомтеся з інструкцією на використовувані матеріали.

Діаметр 4 мм
Довжина кабелю в секції 8 метрів
Кількість жил двожильний
Країна виробник Чехія
Максимальна робоча температура 60-70 °С
Питома потужність 20 Вт/метр
Площа укладання от 0.8 до 1,3 м²
Потужність секції 170 Вт
Призначення у цементну стяжку або в клейовий шар
Гарантія 15 років з моменту продажу

Ще не було питань.

Покрокова інструкція монтажу нагрівального кабелю в стяжку
Покрокова інструкція монтажу нагрівального кабелю в стяжку
Термін служби теплої підлоги дорівнює терміну служби стяжки або підлогового покриття.  Тому краще за все довірити роботу професіоналам.  Але якщо слідувати інструкціям вище і не допустити помилок при монтажі, можна легко змонтувати теплу пі..

Теги: Двожильний нагрівальний кабель IN-THERM 170 Вт (ADSV 20 Вт/м), IN-TERM, In-therm, Електрична тепла підлога

гарантія повного повернення
коштів при поломці

Доставка

 •  Нова пошта - за тарифами перевізника*
 • *за умови 100% передоплати - БЕЗКОШТОВНО
 • Самовивіз - Харків, Київ

Оплата

 • При отриманні на пошту
 •  LiqPay (картою на сайті)
 • На розрахунковий рахунок ФОП

Гарантия

 • Обмін / повернення - 14 днів, згідно із законодавством
 • Гарантія - від виробника