QUANT
Бренд «QUANT» створений для забезпечення споживачів електроживленням високої якості від однофазних або трифазних мереж. Апарати даного виробника гарантують якісне та безпечне електроживлення 220 або 230 Вольт, незалежно від показників вхідного напруги.
Високий попит на стабілізатори подвійного перетворення, спричинив появу на ринку інверторних стабілізаторів «QUANT». До цього моменту, в даному сегменті були представлені лише апарати модельного ряду «Еталон» від бренду «VOLTER®». Які були розроблені групою інженерів «Силовольт».

Принцип подвійного перетворення електроенергії відомий дуже давно. Лише він дозволяє отримати електроживлення найкращої якості і безпеки для будь-яких навантажень, однак за деяких технічних особливостей (габарити, вага, шум, висока ціна) - не мав широкого застосування в побуті.  Його застосовували лише в преміальних джерелах безперебійного живлення для особливо відповідальних завдань.
Вихід на ринок продукції «Еталон» показав, що ці недоліки можна вирішити і «ідеальна розетка» в будинках - це реальність за адекватні гроші та без недоліків. Зрозуміло, що стабілізатору з найкращим типом стабілізації - інверторному, судилося стати представником топового цінового сегмента. Причинами тому є складність виробництва, так і високі вимоги до апарату. Адже інверторний стабілізатор, покликаний вирішувати для користувача максимальну кількість проблем з електроживленням, а при технічної можливості - усі.
У перші роки існування виробів, стало зрозуміло, що причини придбання стабілізатора з подвійним перетворенням - це не статус або престиж, а чіткий намір вирішити проблему поганої якості електроенергії там, де інші стабілізатори безсилі.

Спеціальний пакет захисту, яким оснащені подібні стабілізатори, дозволяють їх використовувати з максимальним рівнем безпеки для будь-яких навантажень в мережах будь-якої якості. Унікальний комплекс фільтрів надійно і без зносу захищає від комутаційних перенавантажень та не має аналогів на ринку. Але проблема складності виробу, все ще обмежувала масовість виробництва. На допомогу прийшов черговий технологічний прорив в галузі силової електроніки світового рівня. Отже, з появою можливості виробництва нового покоління стабілізаторів преміум-класу був запущений проект «QUANT».

Проект «QUANT» стартував 24.05.2019 групою розробників «Силовольт» і деякими фірмами-виробниками на постійній та контрактній основі. Технічне завдання проекту «QUANT» включало в себе всі найкращі побажання, можна сказати мрії та сподівання народу щодо "ідеальної розетки в будинку" або "ідеального стабілізатора". Через два роки розробникам вдалося поліпшити необхідні параметри зі збереженням якості на належному рівні. Більш досконала конструкція, програмне забезпечення та автоматизація процесів деяких етапів виробництва, забезпечили потрібну технологічність. У порівнянні з попереднім поколінням, незмінним залишилася якість комплектуючих - вони є заставою довговічності та надійності самого виробу.

Фактично вийшло так, що стабілізатори QUANT стали новою розробкою, починаючи від схемотехніки, алгоритмів, ПО і закінчуючи комплектацією, дизайном і конструктивом. Це дозволило крім технологічності виробництва, отримати ще й поліпшення якості практично за всіма показниками, від якості стабілізації до захищеності навантаження і самого приладу. Також зменшилися габаритні розміри і вага виробу, що дає можливість користувачеві для більш комфортного та простішого розміщення стабілізатора QUANT у себе вдома, і це добре. Вдосконалений підвіс дозволяє закріпити стабілізатор навіть на гіпсокартонній стіні.

В стабілізаторах QUANT, навіть у зовнішньому вигляді, збережені всі ознаки преміум-сегмента: жорсткий масивний корпус (для своїх міні-габаритів, звичайно), оригінальний дизайн, надійне полімерне покриття «оксамит металіка».  Загалом можна сміливо констатувати, що жодна з позитивних якостей стабілізаторів подвійного перетворення, не було принесено в жертву масовості виробництва, як це часто буває.


Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)